Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CG380 3F Midi Tower Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 8 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De DeepCool CG380 3F is een compacte Midi Tower behuizing ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Deze behuizing beschikt over een transparant zijpaneel dat inzicht biedt in de interne componenten. Met drie voorgeïnstalleerde 120mm fans aan de zijkant en één 120mm fan aan de achterkant, biedt het goed luchtdoorcirculatie. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 17,6 centimeter hoogte en grafische kaarten tot 41 centimeter lengte. Met afmetingen van 451x235x437 millimeter biedt het een goed evenwicht tussen ruimte en compactheid voor gaming en workstations.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 451 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 437 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ITX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Verlichtingslocatie | Rug, Zijkant |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 437 mm |
| Gewicht | 6.83 kg |
| Hoogte | 451 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412765455 |
| Vendorcode | R-CG380-BKAGM3-G |
| Artikelnr | 1165736 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




