Je bent nog niet ingelogd
DeepCool CG380 3F WH Midi Tower Wit Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De DeepCool CG380 3F WH is een compacte midtower behuizing in wit afgewerkt, geschikt voor Micro-ATX moederborden. De behuizing beschikt over een transparent zijpaneel voor optimale zichtbaarheid van interne componenten. Er zijn drie voorgeïnstalleerde 120mm fans aanwezig: één aan de achterkant en twee aan de zijkant voor efficiënte luchtstroom. De interne ruimte biedt plaats voor CPU-koelers tot 17,6 cm hoogte, grafische kaarten tot 41 cm lengte en voedingen tot 25 cm. Met afmetingen van 451x235x437 mm biedt deze behuizing een goed evenwicht tussen compactheid en functionaliteit voor standaard bouwconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 451 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 437 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 5 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), SPCC, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ITX |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Verlichtingslocatie | Rug, Zijkant |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Diepte | 437 mm |
| Gewicht | 6.83 kg |
| Hoogte | 451 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240 mm |
| Optionele fan voorkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412765462 |
| Vendorcode | R-CG380-WHAGM3-G |
| Artikelnr | 1165737 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




