Je bent nog niet ingelogd
Lian Li DAN A4 H2O PCIE 5.0 Silver Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
De Lian Li DAN A4 H2O PCIE 5.0 Silver is een compacte Mini-ITX behuizing die ontworpen is voor kleine formaat systemen. Met afmetingen van 244 x 140 x 326 millimeter biedt deze behuizing ruimte voor een Mini-ITX moederbord, CPU-koelers tot 5,5 centimeter en grafische kaarten tot 32,2 centimeter lengte. Het zilverkleurige ontwerp combineert moderne esthetiek met praktische binnenverdeling, wat deze behuizing geschikt maakt voor enthusiasten die een krachtig systeem in een compact formaat willen realiseren. De PCIE 5.0 standaard ondersteuning biedt toekomstperspectieven voor componentupgrades.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 5.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32.2 cm |
| Hoogte | 244 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 326 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4718466022707 |
| Vendorcode | A4H2OA5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240 mm |
| Uitbreidingsslots | 3 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 5.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 32.2 cm |
| LCD Display | ✖︎ |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 1x USB 3.2 (Gen1) |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 244 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 326 mm |
| EAN | 4718466022707 |
| Vendorcode | A4H2OA5 |
| Artikelnr | 1167256 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten





