Je bent nog niet ingelogd
Jonsbo D32 STD Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
38x
De Jonsbo D32 STD Black is een compacte PC-behuizing met een modern design en transparant zijpaneel. Deze behuizing ondersteunt Micro-ATX moederborden en biedt ruimte voor CPU-koelers tot 16,3 cm hoogte en grafische kaarten tot 36,5 cm lengte. Met afmetingen van 314 x 207 x 395 mm beschikt het over een optimaal interne ruimte-indeling. De PSU mag maximaal 15 cm lang zijn. Het transparante paneel maakt het mogelijk om uw hardware goed in het zicht te hebben. Ideaal voor gamers en liefhebbers van compact computergebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Jonsbo |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| Hoogte | 314 mm |
| Breedte | 207 mm |
| Diepte | 395 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 6970620554280 |
| Vendorcode | D32 STD BLACK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| Dikte van materiaal | 0,8 mm |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 15 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 207 mm |
| Diepte | 395 mm |
| Hoogte | 314 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Voorkant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | SFX-L, SFX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6970620554280 |
| Vendorcode | D32 STD BLACK |
| Artikelnr | 133916 |
| Merk | Jonsbo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
❮
❯
❮
❯





