Je bent nog niet ingelogd
Silverstone SST-SG13B-Q Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Silverstone SST-SG13B-Q is een compacte Mini-ITX behuizing ideaal voor bouwers met beperkte ruimte. Met afmetingen van 181 x 222 x 285 mm biedt deze behuizing ondersteuning voor moederborden tot Mini-ITX formaat. De behuizing kan grafische kaarten tot 26 cm lang huisvesten en is compatibel met CPU-koelers met een maximale hoogte van 6,1 cm. Dit ontwerp combineert functionaliteit met een klein voetafdruk, wat deze behuizing geschikt maakt voor systemen op bureau's, kantoren of voor gebruikers die een portable gaming-rig willen bouwen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 6.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 26 cm |
| Hoogte | 181 mm |
| Breedte | 222 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
| EAN | 4710007221990 |
| Vendorcode | SST-SG13B-Q |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 2 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 6.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 26 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 222 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Gewicht | 2.43 kg |
| Hoogte | 181 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710007221990 |
| Vendorcode | SST-SG13B-Q |
| Artikelnr | 153265 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




