Je bent nog niet ingelogd
Silverstone DS380 Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Silverstone DS380 is een compacte Mini-ITX behuizing ontworpen voor kleine bouwprojecten. Met afmetingen van 285x211x360mm biedt deze behuizing ruimte voor grafische kaarten tot 28cm en voedingseenheden tot 13cm. De behuizing is voorzien van drie voorgeïnstalleerde fans: één 120mm ventilator aan de achterkant en twee 120mm ventilators aan de zijkant voor effectieve luchtcirculatie. De maximale CPU-koelerhoogte bedraagt 5.6cm. Deze compacte oplossing is ideaal voor gebruikers die een krachtige, maar ruimtebesparende PC willen samenstellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 5.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 28 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Hoogte | 285 mm |
| Breedte | 211 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Uitbreidingsslots | 2 |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Aluminium, Roestvrijstaal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 5.6 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 28 cm |
| Maximum PSU lengte | 13 cm |
| Form factor moederbord | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 211 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 285 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hot-swap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 2x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710007221044 |
| Vendorcode | SST-DS380B |
| Artikelnr | 153276 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




