Je bent nog niet ingelogd
Mars Gaming MC-3TCORELCD Midi tower Zwart Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
18x
De Mars Gaming MC-3TCORELCD Midi tower is een spacieuse PC-behuizing met een modern design. Met ondersteuning voor ATX-moederborden biedt deze behuizing voldoende ruimte voor krachtige hardwarecomponenten. Het transparante zijpaneel geeft inzicht in uw systeembinnenkant. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 16,1 cm hoogte en grafische kaarten tot 41 cm lengte. Met afmetingen van 401 x 286 x 440 millimeter biedt het een goed evenwicht tussen compactheid en werkvolume, ideaal voor gamers en systeembouwers die performante configuraties willen samenstellen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Mars Gaming |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Hoogte | 401 mm |
| Breedte | 286 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 8435693113126 |
| Vendorcode | MC3TCORELCD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 3 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 41 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 286 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Gewicht | 6.30 kg |
| Hoogte | 401 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✓︎ |
| Beeldschermdiagonaal | 18,3 cm (7.2") |
| Resolutie | 360 x 960 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Zijkant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 140mm, 3x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Optionele fan onderkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 280 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 120, 240 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8435693113126 |
| Vendorcode | MC3TCORELCD |
| Artikelnr | 166031 |
| Merk | Mars Gaming |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





