Je bent nog niet ingelogd
LC-Power 7038B Midi-Toren Zwart computer Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De LC-Power 7038B is een middelgrote PC-behuizing met een elegant zwart design, geschikt voor gamers en enthusiasten. Met ondersteuning voor ATX-moederborden biedt deze toren voldoende ruimte voor krachtige hardware. De behuizing accommodeert grafische kaarten tot 36 cm lengte en CPU-koelers tot 14,5 cm hoogte. Met afmetingen van 438 x 195 x 415 mm is de 7038B compact genoeg voor bureaus, maar ruim genoeg voor solide configuraties. Deze behuizing combineert functionaliteit met een praktisch vormgeving voor een veelzijdige computeropstelling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LC Power |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Hoogte | 438 mm |
| Breedte | 195 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 4260070126239 |
| Vendorcode | LC-7038B-ON |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 1 |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 14.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5, 5.25" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 195 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Gewicht | 4.20 kg |
| Hoogte | 438 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 80mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 1 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 1x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260070126239 |
| Vendorcode | LC-7038B-ON |
| Artikelnr | 1749306 |
| Merk | LC Power |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
7038B - ATX Classic-koffer
3: 0 - interne moederbordverbinding
- -2x USB
3: 0
-2x USB
2: 0
- HD-audio
- Frontpaneel - zwart geborsteld aluminium uiterlijk
- -Incl. Zijdelingse ventilatiesleuven op VGA-hoogte, behuizing zwart gelakt aan de binnenkant
3: 0 - interne moederbordverbinding
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




