Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech IT-503 Mini-Toren Zwart Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Inter-Tech IT-503 is een compacte mini-toren behuizing in zwart, ontworpen voor kleine systemen. Met afmetingen van 340 x 105 x 380 mm biedt deze behuizing ondersteuning voor Micro-ATX moederborden. De IT-503 kan grafische kaarten tot 19 cm lengte huisvesten en is geschikt voor CPU-koelers met een maximale hoogte van 7 cm. Deze behuizing is ideaal voor wie een ruimtebesparend pc-systeem wenst op te bouwen zonder veel ruimte in beslag te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 19 cm |
| Hoogte | 340 mm |
| Breedte | 105 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 4260455641210 |
| Vendorcode | 88881270 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 1 x |
| 3.5" bay totaal | 1, 2 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 1 |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Thuis/Werk |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 19 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 105 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 2.98 kg |
| Hoogte | 340 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 80mm |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 1 |
| Optionele fan voorkant | 1x 80mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455641210 |
| Vendorcode | 88881270 |
| Artikelnr | 184128 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




