Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC Xtender Black GPU vertical mount Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
12x
De ARCTIC Xtender Black GPU vertical mount Behuizing is een geavanceerde PC-behuizing speciaal ontworpen voor high-end gaming- en workstation-setups. Deze behuizing ondersteunt moederborden tot E-ATX formaat en biedt ruimschoots plaats voor grafische kaarten tot 48,2 cm lengte. Met ingebouwde ventilatie van 2x 120mm achterfans en 3x 140mm zijfans zorgt het voor optimale airflow. Het transparante zijpaneel biedt indrukwekkende kijken op uw hardware. De behuizing biedt ondersteuning voor CPU-koelers tot 17,1 cm hoogte en PSU's tot 31,8 cm lengte, waardoor het geschikt is voor krachtige systemen met professionele koeling- en voedingsoplossingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 2x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 48.2 cm |
| Maximum PSU lengte | 31.8 cm |
| Hoogte | 529 mm |
| Breedte | 231 mm |
| Diepte | 529 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 4 x |
| 3.5" bay totaal | 2 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal, Gehard glas |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17.1 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 48.2 cm |
| Maximum PSU lengte | 31.8 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Type lager | Hydrodynamische glijlager |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans, Zijkant |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 6 |
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 231 mm |
| Diepte | 529 mm |
| Gewicht | 16.80 kg |
| Hoogte | 529 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 2x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans zijkant | 3x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 3 |
| Nominale spanning ventilator | 5 - 12 V |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Ventilator snelheid | 600 - 3000 RPM |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum luchtdruk | 6,9 mmH2O |
| Maximum luchtstroom | 77 cfm |
| Ventilator 2 maximale luchtdruk | 5,1 mmH2O |
| Ventilator 2 maximale luchtstroom | 98 cfm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Fan connector | 4-pin |
| Volume | 64 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895265000485 |
| Vendorcode | ACPCC00016A |
| Artikelnr | 282137 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




