Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Silencio S600 Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
29x
De Cooler Master Silencio S600 is een compacte PC behuizing met ondersteuning voor ATX-moederborden. De behuizing is voorzien van twee 120mm ventilatoren aan voor- en achterkant voor efficiënte koeling. Met afmetingen van 470,5 x 209 x 478 millimeter biedt deze case ruimte voor CPU-koelers tot 16,7 centimeter en grafische kaarten tot 40 centimeter lengte. De voeding kan maximaal 18 centimeter lang zijn. Dit model combineert compacte afmetingen met praktische ventilatiemogelijkheden voor gamingers en content creators die waarde hechten aan beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Hoogte | 470.5 mm |
| Breedte | 209 mm |
| Diepte | 478 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 5 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| 5.25" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 40 cm |
| Maximum PSU lengte | 18 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | ATX |
| Form factor moederbord | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MMC, SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5, 5.25" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 209 mm |
| Diepte | 478 mm |
| Gewicht | 8.43 kg |
| Hoogte | 470.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 1x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 120mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 2 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 240 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Ventilator snelheid | 800 - 1400 RPM |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, PS2 |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 44,8 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512087398 |
| Vendorcode | MCS-S600-KN5N-S00 |
| Artikelnr | 375141 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




