Je bent nog niet ingelogd
Fractal Design Define 7 XL Black + Dark TG Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
14x
De Fractal Design Define 7 XL Black + Dark TG is een ruime ATX-behuizing geschikt voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 566 x 240 x 604 mm biedt deze kast veel interne ruimte. Het donkergetinte transparante paneel geeft inzicht in je bouwwerk. De behuizing komt voorgeprogrammeerd met twee 140mm frontfans en één achterfan voor adequate luchtstroom. Er is plaats voor grafische kaarten tot 55 cm, CPU-koelers tot 18,5 cm en stroomvoedingen tot 25 cm. Dit maakt het een veelzijdige oplossing voor geavanceerde builds.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fractal Design |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 55 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Hoogte | 566 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 604 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 10 x |
| 3.5" bay totaal | 8 x |
| 5.25" bay totaal | 2 x |
| Aantal externe 5,25 " bays | 0 |
| Uitbreidingsslots | 9 + 2 Vertical |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 18.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 55 cm |
| Maximum PSU lengte | 25 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, CEB, E-ATX, EE-ATX, EEB, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Midi Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 604 mm |
| Gewicht | 16.60 kg |
| Hoogte | 566 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 2x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 140mm, 4x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Geïnstalleerde radiator voorkant | ✖︎ |
| Geïnstalleerde Fans achterkant | 1x 140mm |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 4 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 4 |
| Optionele fan onderkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240, 280 mm |
| Radiator achterkant geïnstalleerd | ✓︎ |
| Radiator bovenkant geïnstalleerd | ✖︎ |
| Radiatortype achterkant | Enkele radiator |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 77,6 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 7340172702061 |
| Vendorcode | FD-C-DEF7X-03 |
| Artikelnr | 375157 |
| Merk | Fractal Design |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





