Je bent nog niet ingelogd
Phanteks Enthoo Pro 2 Server Big-Tower Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
9x
De Phanteks Enthoo Pro 2 Server Big-Tower Behuizing is een ruime PC-behuizing ontworpen voor professionele en geavanceerde builds. Met afmetingen van 580x240x560mm biedt deze tower voldoende ruimte voor E-ATX moederborden en ondersteunt deze high-end hardwarecomponenten. De behuizing accommodeert CPU-koelers tot 19,5 centimeter, grafische kaarten tot 50 centimeter en voedingseenheden tot 33 centimeter. Dit maakt het een uitstekende keuze voor gebruikers die een krachtige, grootschalige computerconfiguratie willen samenstellen met maximale flexibiliteit en upgradeoptionen voor toekomstige hardware-uitbreidingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Phanteks |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 50 cm |
| Maximum PSU lengte | 33 cm |
| Hoogte | 580 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 886523302742 |
| Vendorcode | PH-ES620PC_BK02 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 11 x |
| 3.5" bay totaal | 4 x |
| Uitbreidingsslots | 11 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 19.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 50 cm |
| Maximum PSU lengte | 33 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, SSI-EEB |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 4x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 560 mm |
| Gewicht | 13.20 kg |
| Hoogte | 580 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 140mm, 4x 120mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 4 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 4 |
| Optionele fan onderkant | 1x 120mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 140, 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele fan voorkant | 1x 120mm, 1x 140mm |
| Optionele fan zijkant | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX, MicroATX, mini ITX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886523302742 |
| Vendorcode | PH-ES620PC_BK02 |
| Artikelnr | 954134 |
| Merk | Phanteks |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯





