Je bent nog niet ingelogd
PHANTEKS NV9 MK2 Black Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
18x
De PHANTEKS NV9 MK2 Black Behuizing is een ruime PC-behuizing met ondersteuning voor E-ATX moederborden. Met afmetingen van 615x280x575 mm biedt deze behuizing voldoende ruimte voor krachtige hardware. Het transparante zijpaneel geeft zicht op uw componenten. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 20,5 cm hoog en grafische kaarten tot 49 cm lang. Voor voedingen geldt een maximale lengte van 21 cm. Dit model combineert een spacious design met moderne esthetiek voor enthusiasten en zakelijke gebruikers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Phanteks |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 49 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Hoogte | 615 mm |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 886523303480 |
| Vendorcode | PH-NV923TG_DBK02 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 3 x |
| Uitbreidingsslots | 8 |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Staal, Gehard glas, Aluminium, Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Maximum CPU cooler hoogte | 20.5 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 49 cm |
| Maximum PSU lengte | 21 cm |
| Reset button | ✓︎ |
| RGB-regelknop | ✓︎ |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, EEB, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans, Intern |
| Vormfactor | Full Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 3.5, 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Gewicht | 14.50 kg |
| Hoogte | 615 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Boven |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan achterkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Optionele fan bovenkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 2 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators onderkant | 3 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 4 |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 240, 280, 360, 420, 480 mm |
| Optionele radiator afmeting onderkant | 240, 280, 360, 420 mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 140mm, 4x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 886523303480 |
| Vendorcode | PH-NV923TG_DBK02 |
| Artikelnr | 970635 |
| Merk | Phanteks |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




