Je bent nog niet ingelogd
Cooler Master Elite 302 White Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
22x
De Cooler Master Elite 302 White Behuizing is een compacte PC-kast ontworpen voor Micro-ATX moederborden. Met een transparant zijpaneel kunt u uw hardwareonderdelen goed in het oog houden. De behuizing is uitgerust met drie voorgeïnstalleerde 120mm fans voor optimale luchtcirculatie. Dit kastmodel biedt ruimte voor CPU-koelers tot 16,3 cm hoog, grafische kaarten tot 36,5 cm lang en voedingseenheden tot 16 cm. Met afmetingen van 430 x 203,5 x 390 mm biedt het een praktische oplossing voor middelgrote bouwprojecten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Cooler Master |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Hoogte | 430 mm |
| Breedte | 203.5 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan-/uitknop | ✓︎ |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 4 |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Geschikt voor | Gamen |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 16.3 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 36.5 cm |
| Maximum PSU lengte | 16 cm |
| Soort | PC |
| Max moederbord formaat | Micro-ATX |
| Form factor moederbord | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| Verlichtingslocatie | Case fans |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen1) |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| HDD/SSD-combimodel | ✓︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 203.5 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LCD Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogenstoevoer locatie | Bodem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïnstalleerde Fans voorkant | 3x 120mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan bovenkant | 2x 120mm, 2x 140mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Maximaal aantal ventilators achterkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 2 |
| Maximale aantal ventilators voorkant | 3 |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting bovenkant | 120, 140, 240, 280 mm |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 240, 360 mm |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | ATX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Volume | 34,13 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719512158357 |
| Vendorcode | E302-WGNN-S00 |
| Artikelnr | 971275 |
| Merk | Cooler Master |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




