Je bent nog niet ingelogd
Hyte X50 AIR Pitch Black Behuizing
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Hyte X50 AIR Pitch Black is een middelgrote computerbehuizing met een modern zwart design. Deze behuizing ondersteunt E-ATX moederborden en biedt ruimschoots plaats voor high-end hardwarecomponenten. Met afmetingen van 485 x 255 x 510 mm past deze behuizing goed in de meeste setups. De X50 AIR accommodeert CPU-koelers tot 17 cm hoogte, grafische kaarten tot 43 cm lengte en voedingseenheden tot 22,3 cm. Dit maakt de behuizing geschikt voor krachtige gaming- en werkstationopstellingen met professionele koelsystemen en uitgebreide grafische kaarten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyte |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.3 cm |
| Hoogte | 485 mm |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 1220000352513 |
| Vendorcode | CS-HYTE-X50A-BB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hyte |
| Max moederbord formaat | E-ATX |
| Form factor moederbord | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Backside Connector Ready | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| 2.5" bay totaal | 2 x |
| Optionele fan voorkant | 3x 120mm, 3x 140mm |
| Optionele fan achterkant | 1x 120mm |
| Optionele fan zijkant | 3x 120mm |
| Optionele fan onderkant | 3x 120mm |
| Stoffilters aanwezig | ✓︎ |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✓︎ |
| Optionele radiator afmeting voorkant | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Optionele radiator afmeting achterkant | 120 mm |
| Optionele radiator afmeting zijkant | 120, 240, 360 mm |
| Uitbreidingsslots | 7 |
| Maximum CPU cooler hoogte | 17 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 43 cm |
| Maximum PSU lengte | 22.3 cm |
| Inclusief voeding | ✖︎ |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2x2), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Cardreader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Hoogte | 485 mm |
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Gewicht | 12.40 kg |
| Crazy Case | ✖︎ |
| EAN | 1220000352513 |
| Vendorcode | CS-HYTE-X50A-BB |
| Artikelnr | 972314 |
| Merk | Hyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




