Je bent nog niet ingelogd
Silverstone SST-ML09B HTPC Zwart computer Behuizing
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Silverstone SST-ML09B is een compacte HTPC behuizing geschikt voor Mini-ITX moederborden. Met afmetingen van 350x205x109 millimeter biedt deze zwarte behuizing een compact design voor kleine bouwsystemen. De behuizing ondersteunt CPU-koelers tot 7 centimeter hoogte, grafische kaarten tot 18 centimeter lengte en voedingseenheden tot 10 centimeter lengte. Dit maakt het een praktische oplossing voor wie een klein en compact systeem wil samenstellen zonder veel ruimte in te nemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Silverstone |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 18 cm |
| Maximum PSU lengte | 10 cm |
| Hoogte | 109 mm |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
| EAN | 4710007223109 |
| Vendorcode | SST-ML09B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.5" bay totaal | 6 x |
| 3.5" bay totaal | 1 x |
| Uitbreidingsslots | 2 |
| Bovenpaneel | ✓︎ |
| Dikte van materiaal | 0,8 mm |
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Acryl, Kunststof, Staal |
| Maximum CPU cooler hoogte | 7 cm |
| Maximum grafische kaart lengte | 18 cm |
| Maximum PSU lengte | 10 cm |
| Soort | PC |
| Form factor moederbord | Mini-DTX, Mini-ITX |
| Max moederbord formaat | Mini-ITX |
| Vormfactor | HTPC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1) |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde HDD-groottes | 2.5, 3.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Gewicht | 2.07 kg |
| Hoogte | 109 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Optionele fan bovenkant | 120 mm |
| Vloeistofkoeling mogelijk | ✖︎ |
| Maximaal aantal ventilators bovenkant | 1 |
| Maximaal aantal ventilators zijkant | 2 |
| Ventilator snelheid | 1500 |
| Optionele fan zijkant | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening | SFX |
| Vermogenstoevoer inclusief | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 18 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stoffilters aanwezig | ✖︎ |
| Volume | 7 l |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710007223109 |
| Vendorcode | SST-ML09B |
| Artikelnr | 973447 |
| Merk | Silverstone |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





