Je bent nog niet ingelogd
Sandisk WD_RED SA500 1TB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
27x
De SanDisk WD_RED SA500 is een 2.5" SSD met 1TB opslagcapaciteit, specifiek ontworpen voor NAS-systemen. Met SATA III-aansluiting bereikt het leessnelheden tot 530 MB/s en schrijfsnelheden tot 560 MB/s. Deze solid state drive biedt betrouwbare prestaties voor thuisgebruikers en kleine kantooromgevingen die stabiliteit en duurzaamheid zoeken. De compact vormfactor maakt integratie in diverse systemen eenvoudig.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | SanDisk |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 530 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 560 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
| EAN | 718037872384 |
| Vendorcode | WDS100T1R0A-68A4W0 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Sandisk WD_RED SA500 500GB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
500 GB
Bekijk vergelijking
€ 209,00
Sandisk WD_RED SA500 1TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Sandisk WD_Red SA500 2TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 449,00
Sandisk WD_RED SA500 4TB 2.5" SSD
SSD Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 949,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, UL, TUV, KC, BSMI, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Slaapstand | 0,012 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 2,55 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 3,75 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100,2 mm |
| Gewicht | 37,4 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 530 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Hardware encryptie | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 95.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 85.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 560 MB/s |
| TBW-classificatie | 600 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037872384 |
| Vendorcode | WDS100T1R0A-68A4W0 |
| Artikelnr | 278265 |
| Merk | SanDisk |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



