Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory P210 512 GB 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
6x
De Patriot Memory P210 512 GB is een betrouwbare 2.5" SSD met SATA III-aansluiting voor dagelijks gebruik. Met een maximale leessnelheid van 500 MB/s en schrijfsnelheid van 400 MB/s biedt het schijf solide prestaties voor standaardtoepassingen. De 512 GB opslagcapaciteit is geschikt voor besturingssystemen, applicaties en bestanden. Dit model combineert eenvoudige installatie via SATA met aantrekkelijke waarde-voor-geldverhouding, wat het een populaire keuze maakt voor systeemupgrades en uitbreidingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 500 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 400 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
| EAN | 814914026816 |
| Vendorcode | P210S512G25 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE/FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,6 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 500 MB/s |
| Interface | SATA III |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 400 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814914026816 |
| Vendorcode | P210S512G25 |
| Artikelnr | 290325 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten




