Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory P210 128 GB 2.5" SSD
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
10x
De Patriot Memory P210 is een compacte 2.5-inch SSD met 128 GB opslagcapaciteit, ideaal voor standaard computing-toepassingen. Dit model maakt gebruik van de SATA III-interface voor betrouwbare gegevensoverdracht. Met maximale leessnelheden tot 450 MB/s en schrijfsnelheden tot 430 MB/s biedt de P210 solide prestaties voor dagelijks gebruik. De drive is geschikt voor upgrades van oudere systemen of als secondaire opslag. Dit compacte formaat past in vrijwel elke 2.5-inch schacht en combineert eenvoudige installatie met stabiele prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 430 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 814914026847 |
| Vendorcode | P210S128G25 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 48,95
laatste 90 dagen: 48,95
37,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 69,6 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 450 MB/s |
| Interface | SATA III |
| Willekeurig lezen 4KB | 30.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 30.000 IOPS |
| S.M.A.R.T support | ✓︎ |
| Schrijfsnelheid (max) | 430 MB/s |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 450 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 430 MB/s |
| TRIM support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 814914026847 |
| Vendorcode | P210S128G25 |
| Artikelnr | 296446 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



