Je bent nog niet ingelogd
Seagate Nytro 3350 15360 GB SAS 3D eTLC 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
De Seagate Nytro 3350 is een robuuste 2.5-inch SAS SSD met een capaciteit van 15400 GB, speciaal ontworpen voor ondernemingsomgevingen. Dit model biedt maximale leessnelheden tot 2100 MB/s en schrijfsnelheden tot 1100 MB/s, wat zorgt voor efficiënte gegevensverwerking. Met de 3D eTLC-technologie levert deze drive betrouwbare prestaties voor dataintensieve toepassingen. De SAS-interface garandeert naadloze integratie in professionele serverinfrastructuur. Ideal voor organisaties die behoefte hebben aan hoogperformante bulk-opslagoplossingen met uitstekende duurzaamheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| SSD Opslagcapaciteit | 15400 GB |
| Interface | SAS |
| Leessnelheid (max) | 2100 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 1100 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 8719706421362 |
| Vendorcode | XS15360SE70045 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 4,6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen type | TLC |
| Overdrachtssnelheid | 12 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 70.1 mm |
| Diepte | 100.5 mm |
| Gewicht | 165 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 15400 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 2100 MB/s |
| Interface | SAS |
| Hardware encryptie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 165.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 20.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 1100 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719706421362 |
| Vendorcode | XS15360SE70045 |
| Artikelnr | 933672 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten




