Je bent nog niet ingelogd
Samsung PM897 3,84 TB V-NAND 2.5" SSD
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
WIN POWERBOAT TRIP
De Samsung PM897 is een professionele 2.5 inch SSD met een opslagcapaciteit van 3,84 TB. Dit model maakt gebruik van Samsung's V-NAND technologie en biedt betrouwbare prestaties via de SATA III interface. Met een maximale leessnelheid van 560 MB/s en schrijfsnelheid van 530 MB/s is deze SSD geschikt voor zakelijke toepassingen en datacenters. Het compacte 2.5 inch formaat maakt integratie in bestaande systemen eenvoudig. De PM897 combineert grote opslagcapaciteit met consistente performance.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| SSD Opslagcapaciteit | 3840 GB |
| Interface | SATA III |
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 8592978364113 |
| Vendorcode | MZ7L33T8HBNA-00A07 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
WIN POWERBOAT TRIP
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Component voor | Server/werkplaats |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD Opslagcapaciteit | 3840 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid (max) | 560 MB/s |
| Interface | SATA III |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✖︎ |
| Willekeurig lezen 4KB | 97.000 IOPS |
| Willekeurig schrijven 4KB | 60.000 IOPS |
| Schrijfsnelheid (max) | 530 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Drive writes per dag (DWPD) | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8592978364113 |
| Vendorcode | MZ7L33T8HBNA-00A07 |
| Artikelnr | 956701 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
Maak kans op een rib powerboat trip!
Heb jij meer opslag nodig? Koop dan nu één van de geselecteerde Samsung SSD's en maak kans op één van de 5 tickets voor een trip met een rib powerboat voor twee personen!
Actieperiode: 16-04-2026 t/m 30-04-2026
Inschrijfperiode: 16-04-2026 t/m 07-05-2026
De winnaars zullen in mei 2026 worden gekozen!
*De link om mee te doen is te vinden op de factuur en de actiepagina.
Actieperiode: 16-04-2026 t/m 30-04-2026
Inschrijfperiode: 16-04-2026 t/m 07-05-2026
De winnaars zullen in mei 2026 worden gekozen!
*De link om mee te doen is te vinden op de factuur en de actiepagina.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
WIN POWERBOAT TRIP




