Je bent nog niet ingelogd
WD HDD 4TB Purple WD44PURZ
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
1x
De WD Purple WD44PURZ is een 4TB harde schijf speciaal ontworpen voor surveillance-toepassingen. Deze 3,5-inch schijf biedt ruime opslagcapaciteit voor langdurige opslag van videomateriaal. Met een rotatiesnelheid van 5400 RPM en 128MB cache zorgt de schijf voor stabiele prestaties. De SATA III-interface maakt integratie in bestaande systemen eenvoudig. De WD Purple is geoptimaliseerd voor 24/7-bedrijf in surveillance-omgevingen en biedt een betrouwbare opslagoplossing voor continue recording.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Cache | 128 MB |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 718037905778 |
| Vendorcode | WD44PURZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Bewakingssystemen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 550 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf gemiddelde overdrachtssnelheid | 175 MB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 5400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 128 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037905778 |
| Vendorcode | WD44PURZ |
| Artikelnr | 1166806 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Wolffie
Eerste review
Zakelijke aankoop
Frequente koper
Geplaatst: 18-03-2026
5 dagen in bezit
De BESTE security HDD’s
Verschillende purple types draaien al jaren zonder problemen in diverse NVR recorders . Voor mij geen andere types. ????



