Je bent nog niet ingelogd
Synology HAS5320-24T interne harde schijf 24 TB 7200 RPM 1000 MB 3.5" SAS3
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De Synology HAS5320-24T is een interne harde schijf met een capaciteit van 24 TB, ontworpen voor professionele opslagtoepassingen. Deze 3,5-inch schijf beschikt over een SAS3-interface voor snelle gegevensoverdracht en draait op 7200 RPM voor optimale prestaties. Met 1000 MB cache zorgt deze schijf voor efficiënte bufferopslag. De HAS5320-24T is geschikt voor NAS-systemen en datacenters die grote opslagcapaciteit en betrouwbare prestaties vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| Interface | SAS |
| Opslagcapaciteit | 24000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 1000 MB |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4711174726738 |
| Vendorcode | HAS5320-24T |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | ✓︎ |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, EAC, ICES, KC, RCM, RoHS, UKCA, UL |
| Certificering | E, RCM, BSMI, KC, EAC, UKCA, UL, TUV, ICES, RoHS, Morocco Mark |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (idle) | 4,8 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 8,57 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.8 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 730 gram |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue transfersnelheid harde schijf | 309 MiB/s |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SAS |
| Hot-swap | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 24000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Transfersnelheid interface harde schijf | 12 Gbit/s |
| Werkbelasting-gegevenssnelheidslimiet | 550 TB/jaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 1000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174726738 |
| Vendorcode | HAS5320-24T |
| Artikelnr | 1169711 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚



