Je bent nog niet ingelogd
Seagate HDD 3.5" 2TB ST2000DM008 Barracuda
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
335x
De Seagate Barracuda 3.5" 2TB is een betrouwbare opslagoplossing voor desktop- en NAS-toepassingen. Met een opslagcapaciteit van 2000 GB en een rotatiesnelheid van 7200 RPM biedt deze harde schijf solide prestaties voor alledaagse taken. De 256 MB cache zorgt voor efficiënte gegevensverwerking, terwijl de SATA III-interface snelle gegevensoverdracht mogelijk maakt. Dit model is ideaal voor gebruikers die een betaalbare combinatie van capaciteit en snelheid zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| Cache | 256 MB |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
| EAN | 763649100165 |
| Vendorcode | ST2000DM008 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schokbestendigheid | 80 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 350 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opstartstroom | 2 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 101.6 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 415 gram |
| Hoogte | 20.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bytes per sector | 4096 |
| Drive-gereed-tijd | 8 s |
| Gemiddelde wachttijd | 6 ms |
| Harde schijf, aantal koppen | 2 |
| Formaat | 3.5" |
| Interface | SATA III |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Rotatiesnelheid (max) | 7200 RPM |
| SMART technologie | ✓︎ |
| Start/stop-cycli | 600000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cache | 256 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 763649100165 |
| Vendorcode | ST2000DM008 |
| Artikelnr | 1720129 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De Seagate BarraCuda 3,5-inch HDD is een veelzijdige harde schijf die aan al uw pc-behoeften voldoet. features:
- 6 Gb / s SATA-interface verbetert de gegevensoverdrachtsnelheid
Stroomverbruik: 5,1 W (standaard), 3,9 W (gemiddeld), 0,3 W (standby)
-Ideaal voor de volgende toepassingen: desktop- of all-in-one pcs, basisservers en instapapparaten voor directe gehechtheid
Toon meer
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
tNuts
Eerste review
Geschreven bij: Seagate HDD 3.5" 8TB ST8000DM004 Barracuda
Geplaatst: 30-03-2026
5 dagen in bezit
Goede schijf voor degelijke prijs
Harde schijf die doet wat ze moet doen voor een aantrekkelijke prijs.
❮
❯
❮
❯




