Je bent nog niet ingelogd
Western Digital Elements Portable 1TB Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
15x
De Western Digital Elements Portable 1TB Zwart is een draagbare externe harde schijf met een opslagcapaciteit van 1000 GB. Deze compacte schijf is eenvoudig aan te sluiten via een USB-B-poort, waardoor je gemakkelijk extra opslagruimte kunt creëren voor al je bestanden, foto's en media. Met zijn robuuste ontwerp en handige formaat is deze externe harde schijf een praktische oplossing voor het veilig opslaan en transporteren van je digitale inhoud.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Aansluiting | USB-B |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2017 |
| EAN | 718037855448 |
| Vendorcode | WDBUZG0010BBK-WESN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Western Digital Elements Portable 1TB Zwart
Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Western Digital Elements Portable 1.5TB Zwart
Opslagcapaciteit:
1500 GB
Bekijk vergelijking
€ 123,95
Western Digital Elements Portable 2TB Zwart
Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 114,95
Western Digital Elements Portable 4TB Zwart
Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 150,95
Western Digital Elements Portable 5TB Zwart
Opslagcapaciteit:
5000 GB
Bekijk vergelijking
€ 156,95
Western Digital Elements Portable 6TB Zwart
Opslagcapaciteit:
6000 GB
Bekijk vergelijking
€ 179,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Busvoeding | 5 V |
| Externe adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 82 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Gewicht | 130 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| File formaat systeem | NTFS |
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB data-overdrachtssnelheden | 480,5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037855448 |
| Vendorcode | WDBUZG0010BBK-WESN |
| Artikelnr | 1693398 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
SIMPEL, SNEL EN DRAAGBAAR
Betrouwbare, gebruiksvriendelijk opslag met hoge capaciteit voor onderweg.
Hoge capaciteit in een slanke behuizing
Met 1TB aan capaciteit in een licht ontwerp vormt deze schijf de ideale reisgenoot voor gebruikers onderweg.
Profiteer van USB 3.1
USB 3.1-verbindingsmogelijkheden zorgen ervoor dat u uw apparaat kunt inschakelen zonder omvangrijke netsnoeren en stekkers te hoeven meeslepen.
De eenvoud van plug&play.
Werkt direct vanuit de doos met Windows®-pc's: simpelweg aansluiten op de USB-poort om direct opslag toe te voegen.
Betrouwbare, gebruiksvriendelijk opslag met hoge capaciteit voor onderweg.
Hoge capaciteit in een slanke behuizing
Met 1TB aan capaciteit in een licht ontwerp vormt deze schijf de ideale reisgenoot voor gebruikers onderweg.
Profiteer van USB 3.1
USB 3.1-verbindingsmogelijkheden zorgen ervoor dat u uw apparaat kunt inschakelen zonder omvangrijke netsnoeren en stekkers te hoeven meeslepen.
De eenvoud van plug&play.
Werkt direct vanuit de doos met Windows®-pc's: simpelweg aansluiten op de USB-poort om direct opslag toe te voegen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Luc
Eerste review
Frequente koper
Geschreven bij: Western Digital Elements Portable 5TB Zwart
Geplaatst: 14-03-2026
7 dagen in bezit
Western Digital Elements Portable 5TB Zwart
Slecht !! Ik Krijg het beschadigd opgestuurd en moet de retour kosten zelf betalen, Iets dat je koopt en niet bevalt ok, maar dit is zo de laatste keer dat ik hier iets bestel !!!
❮
❯
❮
❯