Je bent nog niet ingelogd
Western Digital Elements Portable 4TB Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
23x
De Western Digital Elements Portable 4TB Zwart is een veelzijdige externe harde schijf die eenvoudig aan te sluiten is via USB. Met een opslagcapaciteit van 4 TB biedt deze compacte schijf ruime opslagruimte voor bestanden, foto's, video's en meer. Ideaal voor backup, bestanden delen en mobiel gebruik. Het ontwerp is robuust en stijlvol, waardoor het een waardevolle aanvulling is op je digitale setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Western Digital |
| Aansluiting | USB |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
| EAN | 718037855981 |
| Vendorcode | WDBU6Y0040BBK-WESN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Western Digital Elements Portable 1TB Zwart
Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 112,95
Western Digital Elements Portable 1.5TB Zwart
Opslagcapaciteit:
1500 GB
Bekijk vergelijking
€ 123,95
Western Digital Elements Portable 2TB Zwart
Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 114,95
Western Digital Elements Portable 4TB Zwart
Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Western Digital Elements Portable 5TB Zwart
Opslagcapaciteit:
5000 GB
Bekijk vergelijking
€ 156,95
Western Digital Elements Portable 6TB Zwart
Opslagcapaciteit:
6000 GB
Bekijk vergelijking
€ 179,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 82 mm |
| Diepte | 110.4 mm |
| Gewicht | 231 gram |
| Hoogte | 21 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| File formaat systeem | NTFS |
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 4000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB data-overdrachtssnelheden | 480,5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 718037855981 |
| Vendorcode | WDBU6Y0040BBK-WESN |
| Artikelnr | 205591 |
| Merk | Western Digital |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Mobiel, snel en gemakkelijk De mobiele USB
WD Elements 3: 0-harde schijven bieden betrouwbare on-the-go-opslag, snelle gegevensoverdrachtsnelheden, universele connectiviteit en enorme opslagcapaciteit. features:
WD Elements 3: 0-harde schijven bieden betrouwbare on-the-go-opslag, snelle gegevensoverdrachtsnelheden, universele connectiviteit en enorme opslagcapaciteit. features:
- - Inhoud: 4 TB
Interface: USB
3: 0
Voeding via USB
Plug-and-Play
-Compact en lichtgewicht case
Toon meer
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Luc
Eerste review
Frequente koper
Geschreven bij: Western Digital Elements Portable 5TB Zwart
Geplaatst: 14-03-2026
7 dagen in bezit
Western Digital Elements Portable 5TB Zwart
Slecht !! Ik Krijg het beschadigd opgestuurd en moet de retour kosten zelf betalen, Iets dat je koopt en niet bevalt ok, maar dit is zo de laatste keer dat ik hier iets bestel !!!
❮
❯
❮
❯