Je bent nog niet ingelogd
Seagate One Touch STKY1000400 externe harde schijf 1000 GB Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Seagate One Touch STKY1000400 externe harde schijf biedt een opslagcapaciteit van 1000 GB, ideaal voor het veilig opslaan en meenemen van uw belangrijke bestanden. De eenvoudige USB-B aansluiting maakt het aansluiten en gebruiken van deze externe schijf snel en gemakkelijk. Met zijn compacte formaat is deze Seagate One Touch een handige en mobiele opslagoplossing voor thuis of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Aansluiting | USB-B |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
| EAN | 3660619041589 |
| Vendorcode | STKY1000400 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Seagate One Touch STKY1000400 externe harde schijf 1000 GB Zwart
Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Seagate One Touch STKY2000401 externe harde schijf 2 TB Zwart, Zilver
Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 136,95
Seagate One Touch externe harde schijf 2000 GB Zwart
Opslagcapaciteit:
2000 GB
Bekijk vergelijking
€ 136,95
Seagate One Touch STKZ4000400 externe harde schijf 4000 GB Zwart
Opslagcapaciteit:
4000 GB
Bekijk vergelijking
€ 209,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 20.9 mm |
| Gewicht | 268 gram |
| Hoogte | 115.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3660619041589 |
| Vendorcode | STKY1000400 |
| Artikelnr | 942097 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯