Je bent nog niet ingelogd
Seagate One Touch HDD 1 TB externe harde schijf Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Seagate One Touch HDD is een compacte en draagbare externe harde schijf met een opslagcapaciteit van 1 TB. Dankzij de USB-B aansluiting is de schijf snel en eenvoudig aan te sluiten op uw computer. Met zijn slanke, zilveren design is deze externe harde schijf een stijlvolle aanvulling op uw werkplek of onderweg. Of u nu bestanden, foto's of video's wilt opslaan, deze Seagate One Touch HDD biedt voldoende ruimte om al uw digitale content te bewaren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Seagate |
| Aansluiting | USB-B |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 3660619041602 |
| Vendorcode | STKY1000401 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Busgevoed | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 11.7 mm |
| Gewicht | 148 gram |
| Hoogte | 114.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardware encryptie | ✓︎ |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3660619041602 |
| Vendorcode | STKY1000401 |
| Artikelnr | 949803 |
| Merk | Seagate |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯