Je bent nog niet ingelogd
Transcend StoreJet 25H3P 2TB Paars
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Transcend StoreJet 25H3P 2TB Paars is een externe harde schijf die eenvoudig op uw computer aan te sluiten is via de USB-B-aansluiting. Met een opslagcapaciteit van 2TB heeft u volop ruimte voor al uw bestanden, foto's, muziek en video's. Deze duurzame schijf biedt een compacte en stijlvolle oplossing voor uw opslagbehoeften, waarbij u kunt profiteren van de snelle gegevensoverdracht.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Transcend |
| Aansluiting | USB-B |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 0760557827009 |
| Vendorcode | TS2TSJ25H3P |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Paars |
| Soort | HDD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 119 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Gewicht | 410 gram |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf, omvang | 2.5" |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Rotatiesnelheid harde schijf | 5400 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Kernel 2.6.31 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.7 Lion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Transcend Elite |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0760557827009 |
| Vendorcode | TS2TSJ25H3P |
| Artikelnr | 952484 |
| Merk | Transcend |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Transcend StoreJet H3P De externe H3P-harde schijf is een krachtig opslagmedium dat hoge prestaties levert via USB
3: 0, een opslagcapaciteit van 2TB en een drielaags anti-schoksysteem dat voldoet aan de strenge Amerikaanse militaire testnormen voor vallen. Met overdrachtssnelheden tot 90 MB / s is de StoreJet H3P de ideale keuze voor gebruikers met hoge snelheidsvereisten. U kunt een complete dvd-film in minder dan een minuut overbrengen! features:
3: 0, een opslagcapaciteit van 2TB en een drielaags anti-schoksysteem dat voldoet aan de strenge Amerikaanse militaire testnormen voor vallen. Met overdrachtssnelheden tot 90 MB / s is de StoreJet H3P de ideale keuze voor gebruikers met hoge snelheidsvereisten. U kunt een complete dvd-film in minder dan een minuut overbrengen! features:
- -Compatibel met SuperSpeed USB
- 3: 0 en achterwaarts compatibel met USB
- 2: 0
- - Duurzame anti-shock siliconen behuizing
- - Geavanceerde interne HDD-ophanging
- - Hoge opslagcapaciteit
- -Slim en ideaal om te reizen
- Plug-and-play-bediening - geen stuurprogramma nodig
- Voeding via USB - geen externe adapter nodig
- - Energiebesparende slaapmodus
- - Eén druk op automatische back-upknop
- -LED weergave van vermogen / gegevensoverdracht
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯