Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro 2x8GB 3000 CMW16GX4M2C3000C15 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
4x
De Corsair DDR4 Vengeance RGB Pro biedt 16 GB totaal geheugen in twee 8 GB modules, ideaal voor gaming en content creation. Met een kloksnelheid van 3000 MHz en CAS Latency 15 levert het solide prestaties. De geïntegreerde RGB-verlichting voegt een visueel element toe aan uw systeem en is syncbaar met andere RGB-componenten. Deze modules zijn ontworpen voor compatibiliteit met moderne DDR4-platforms en bieden stabiliteit voor veeleisende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 3000 MHz |
| Timings | CL 15 |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
| EAN | 843591076944 |
| Vendorcode | CMW16GX4M2C3000C15 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen snelheid | 3000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Timings | CL 15 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1, 1.2, 1.35 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 2.0 |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 51 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 843591076944 |
| Vendorcode | CMW16GX4M2C3000C15 |
| Artikelnr | 1005949 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
