Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x8GB 2666 C16 Black CMK32GX4M4A2666C16 Geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Corsair DDR4 Vengeance LPX 4x8GB 2666 C16 Black CMK32GX4M4A2666C16 Geheugenmodule biedt een opslagcapaciteit van 32 GB, verdeeld over vier modules van elk 8 GB. Met een geheugensnelheid van 2666 MHz en CL 16 timings is deze geheugenmodule ontworpen voor soepele computerprestaties. Geschikt voor gaming, content creatie en andere veeleisende toepassingen.
Merk Corsair
Modules (aantal)4 stuk(s)
Geheugen capaciteit32 GB
Geheugen snelheid2666 MHz
TimingsCL 16
Verkrijgbaar sindsOktober 2014
EAN843591055642
VendorcodeCMK32GX4M4A2666C16
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Bandbreedte
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 2666 MHz
Certificaten
Intel XMP ondersteuning✓︎
Design
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Geheugen capaciteit 32 GB
Timings CL 16
Component voor PC/server
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Geheugen kanaal Vierkanaals
Spanning 1.2 v
Modules (aantal) 4 stuk(s)
Geheugenlayout 4 x 8 GB
Geheugen Type DDR4
SPD profiel✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 32 mm
Diepte 135 mm
Gewicht 172 g
Hoogte 6 mm