Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x8GB 3200 C16 CMK16GX4M2B3200C16 Geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
122x
De Corsair DDR4 Vengeance LPX 2x8GB 3200 C16 CMK16GX4M2B3200C16 geheugenmodule is ontworpen voor een soepele en krachtige computerprestatie. Met 16 GB geheugen, een snelheid van 3200 MHz en timings van CL 16 biedt deze module een uitstekende balans tussen capaciteit, snelheid en timing voor een breed scala aan gebruikstoepassingen. De compacte en lage profielconstructie maakt deze module een aantrekkelijke keuze voor systemen met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Corsair
Modules (aantal)2 stuk(s)
Geheugen capaciteit16 GB
Geheugen snelheid3200 MHz
TimingsCL 16
Verkrijgbaar sindsSeptember 2015
EAN843591070454
VendorcodeCMK16GX4M2B3200C16
Garantie120 maanden
Toon meer
199,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
120 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
Bandbreedte
Eigenschap Waarde
Geheugen snelheid 3200 MHz
Certificaten
Intel XMP ondersteuning✓︎
Design
Backlight ✖︎
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Geheugen capaciteit 16 GB
Timings CL 16
Component voor PC/server
ECC foutcorrectie ✖︎
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Geheugen kanaal Dubbelkanaals
Spanning 1, 1.2, 1.35 v
Modules (aantal) 2 stuk(s)
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Registered / Buffered ✖︎
Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie 2.0
Geheugen Type DDR4
SPD profiel✓︎
SPD-snelheid 2133 MHz
Gewicht en omvang
Hoogte 33.5 mm