Je bent nog niet ingelogd
HP Omen 17-db1575nd 17.3" AMD Ryzen AI 7 RTX 5070 Gaming laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
De HP Omen 17-db1575nd is een krachtige gaming laptop met een 17,3 inch Full HD IPS-scherm dat 144Hz refresh rate ondersteunt voor vloeiende gameplay. Aangedreven door een AMD Ryzen AI 7 350 processor met 8 cores en een Nvidia GeForce RTX 5070 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen, levert deze laptop uitstekende gamingprestaties. Met 24GB DDR5 RAM en 1TB SSD-opslag heeft u voldoende geheugen en snelle toegang tot bestanden. De laptop beschikt over uitgebreide connectiviteit inclusief USB-C, HDMI en Ethernet, plus RGB-toetsverlichting voor een professionele gaming-uitstraling in stijlvol zwart design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processor Cores | 8 |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 9.2 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
230
W
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 199251353697 |
| Introductie jaar | 2025 |
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Shadow Black |
| Gebruik | Gaming |
| Originele merknaam | HP |
| Productontwerp | Verfafwerking |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 83 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 17.3 inch (43.9cm) |
| Beeldschermreactietijd rise/fall | 7 ms |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Schermdiameter in centimeters | 43,9 cm |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Paneel Type | IPS |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor Model | 350 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 12 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen-slots (beschikbaar) | 2 |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5600 MT/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD FreeSync | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 860M |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1), 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen2) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true ; HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain ; reg@hp.com |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Full-size toetsenbord | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | RGB |
| Kleur toetsenbord | Shadow black |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Toetsenbord inbegrepen | ✓︎ |
| Zone met toetsenbordverlichting | 1-zone RGB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP Audio Boost | ✓︎ |
| HP Imagepad | ✓︎ |
| HP Security tools | Webcam Kill Switch; Ondersteuning voor Trusted Platform Module (TPM) |
| HP Smart AC Adapter | ✓︎ |
| HP Software inbegrepen | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub |
| HP-luidsprekertype | HP Dual Speakers |
| HP-segment | Thuis |
| HP-voorcamera | HP TrueVision FHD IR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 6 |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Voedingsadapter Vermogen | 230 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Temperatuursensor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | 3 maanden lang 100 GB Dropbox-opslag |
| Voorgeïnstalleerde software | Testversie van 1 maand voor nieuwe klanten van Microsoft 365, McAfee Online Protection 1 jaar abonnement, 1 maand gratis proefversie van Adobe; PC Game Pass, 3 maanden evaluatie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Ondersteuningsdienst inbegrepen | HP 2 jaar hardwaresupport voor Compaq en Pavilion notebook met respons ter plaatse binnen 3 dagen. De algemene voorwaarden zijn te vinden op https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385NLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123NLE.pdf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✓︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| Duurzame technologieën en materialen | Gerecycled plastic uit de oceaan in luidsprekerbehuizing(en) en rand; Toetsenborddoppen en -scharen bevatten post-consumer gerecycled plastic |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 397.5 mm |
| Diepte | 277.9 mm |
| Gewicht | 2950 gram |
| Hoogte | 30 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 2,75 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 150 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 2 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 119 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 29 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199251353697 |
| Vendorcode | BN7V6EA#ABH |
| Artikelnr | 10193 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯





