Acer Aspire Go 14 AG14-71P-51NF 14" Intel Core i5 WUXGA laptop
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
4x
De Acer Aspire Go 14 AG14-71P-51NF is een veelzijdige 14-inch laptop geschikt voor zowel thuis- als kantoorgebruik. Uitgerust met een krachtige Intel Core i5-13420H processor (13e generatie) met 8 cores en een kloksnelheid tot 4.60 GHz, biedt deze laptop solide prestaties voor dagelijkse taken. Het 14-inch WUXGA IPS-scherm (1920x1200) met matte coating zorgt voor scherpe beelden en comfortabel werken. Met 16GB DDR5-geheugen en 512GB SSD-opslag beschikt de laptop over voldoende capaciteit. De moderne connectiviteit omvat Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C en HDMI-poorten. Met een gewicht van slechts 1,5 kg en een slanke behuizing is deze zilverkleurige laptop ideaal voor mobiel gebruik.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Acer
Processorgeneratie13e generatie Intel Core
Processor SerieIntel Core i5
Processor Cores8
Scherm Diagonaal14.0 inch (35.6cm)
Scherm resolutie1920 x 1200 pixels
Paneel TypeIPS
Refresh Rate60 Hz
Geheugen capaciteit16 GB
Totale opslagcapaciteit512 GB
Incl. Voedingsadapter ✓︎
Prestatiescore
n.v.t.
8.5
Verkrijgbaar sindsDecember 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
65
W
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
Design
Eigenschap Waarde
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zilver
Kleurnaam Pure Silver
Gebruik Home en Office
Vormfactor Clamshell
Accu/Batterij
Accu capaciteit 53 Wh
Beeldscherm
Touchscreen ✖︎
Scherm Coating Mat
HD type WUXGA
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfyView
Refresh Rate 60 Hz
Schermverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
Paneel Type IPS
Processor
Processor Cores 8
Frequentie van processor 2,1 GHz
Processor Snelheid 4.60 GHz
Processor aantal threads 12
Processor cache 12 MB
Processor cache type L3
Processorfabrikant Intel
Processor Serie Intel Core i5
Processor Model 13420H
Geheugen
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen type DDR5
Max. Geheugen 16 GB
Camera
Ingebouwde webcam✓︎
Grafisch
Dedicated Graphics ✖︎
Ingebouwde grafische adapter✓︎
(Integrated) Graphics Intel UHD Graphics
Poorten & interfaces
HDMI uit 1 x
USB aansluitingen 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C 3.2 (Gen2)
USB-C Alt DP Modus✓︎
Combo koptelefoon/microfoon port✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
NVM Express (NVMe) ondersteuning✓︎
Opslagmedia SSD
SSD Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) interfaces PCI Express
Soort optische drive ✖︎
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon✓︎
Netwerk
Bluetooth✓︎
Bluetooth versie 5.3
Mobiele netwerkverbinding ✖︎
Wi-Fi✓︎
Wi-Fi Versie Wi-Fi 6 (802.11ax)
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsverlichting ✖︎
Numeriek toetsenblok ✖︎
Indeling QWERTY
Stroomvoorziening
Voedingsadapter Vermogen 65 W
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
USB Power Delivery ✖︎
Software
Besturingssysteem Windows 11 Home
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Inhoud van de verpakking
Incl. Voedingsadapter✓︎
Meegeleverde Adapter USB-C
Gewicht en omvang
Breedte 320 mm
Diepte 228 mm
Gewicht 1500 gram
Hoogte 20 mm
Product informatie
EAN4711474288295
VendorcodeNX.J4PEH.001
Artikelnr1153040
MerkAcer
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Gratis product promo
Vergelijkbare producten
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRH10 Core i5 laptop
14x
. Levertijd:
Meer productinformatie
14x
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 15.3" Core i5 laptop
8x
. Levertijd:
Meer productinformatie
8x
HP OmniBook 5 16-ba1050nd 16" Core i5 laptop
2x
2x
HP OmniBook 5 Flip 14-fp0070nd 14" Core i7 laptop