Je bent nog niet ingelogd
HP Victus 15-fb3050nd Copilot+ PC 15.6" AMD Ryzen 7 RTX 3050 laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De HP Victus 15-fb3050nd is een krachtige gaming laptop met een 15.6 inch Full HD IPS-scherm en 144Hz refresh rate voor vloeiende gameplay. Aangedreven door een AMD Ryzen 7 7445HS processor met 6 cores en de Nvidia GeForce RTX 3050 grafische kaart met 6GB videogeheugen, levert deze laptop solide gaming prestaties. Met 16GB DDR5 geheugen en 512GB SSD opslag beschikt u over voldoende snelheid en ruimte. De laptop is voorzien van moderne connectiviteit zoals Wi-Fi 6, Bluetooth 5.4, USB-C en HDMI-aansluiting. Het verlichte toetsenbord en Windows 11 Home maken de ervaring compleet. Met een gewicht van 2290 gram blijft deze gaming laptop relatief draagbaar.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Cores | 6 |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 7.2 8.5 7.8 |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
120
W
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 199642730816 |
| Introductie jaar | 2025 |
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Mica zilver |
| Gebruik | Gaming |
| Originele merknaam | HP |
| Productontwerp | Verfafwerking |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 52.5 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 62,5 procent |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| Schermomlijsting-technologie | Micro-Edge |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Model | 7445HS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD FreeSync | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Videogeheugen | 6 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Max. TGP (Thermal Graphics Power) | 75 W |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 610M |
| VGA Geheugen type | GDDR6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen1), 2x USB 3.2 (Gen1) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true ; HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain ; reg@hp.com |
| Miracast | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Full-size toetsenbord | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Kleur toetsenbord | Moonstone gray |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Toetsenbord inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP Audio Boost | ✓︎ |
| HP Imagepad | ✓︎ |
| HP Security tools | Ondersteuning voor Trusted Platform Module (firmware-TPM) |
| HP Software inbegrepen | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub |
| HP-segment | Thuis |
| HP-voorcamera | HP Wide Vision HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 3 |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Voedingsadapter Vermogen | 120 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Trial-software | 25 GB opslagruimte in Dropbox voor 12 maanden |
| Voorgeïnstalleerde software | Testversie van 1 maand voor nieuwe klanten van Microsoft 365, McAfee Online Protection, 30 dagen evaluatie; 1 maand gratis proefversie van Adobe; PC Game Pass, 3 maanden evaluatie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 1 jaar (1-1-0) garantie omvat 1 jaar garantie op onderdelen en arbeidskosten. Geen reparatie onsite. De algemene voorwaarden verschillen per land. Bepaalde beperkingen en uitsluitingen zijn van toepassing. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | DC Stekker |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, EPEAT Gold |
| Duurzame technologieën en materialen | Gerecycled plastic uit de oceaan in luidsprekerbehuizing(en) en rand; Toetsenborddoppen en -scharen bevatten post-consumer gerecycled plastic |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 357.9 mm |
| Diepte | 255 mm |
| Gewicht | 2290 gram |
| Hoogte | 23.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199642730816 |
| Vendorcode | CC5Q8EA#ABH |
| Artikelnr | 1166873 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





