Je bent nog niet ingelogd
Acer TravelMate TMX414-51-TCO-58G2 14" Intel Core Ultra 5 226V laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Acer TravelMate TMX414-51-TCO-58G2 is een compacte 14-inch laptop ontworpen voor home en office gebruik. Uitgerust met een Intel Core Ultra 5 226V processor met 8 cores en 4.50 GHz snelheid, biedt deze laptop solide prestaties. Het 120Hz IPS-scherm met 1920x1200 resolutie zorgt voor helder beeld in 16:10 formaat. Met 16GB LPDDR5x geheugen en 512GB SSD opslag bent u verzekerd van snelle werking. De laptop beschikt over uitgebreide connectiviteit waaronder Wi-Fi 7, Bluetooth, Ethernet, USB-C Thunderbolt 4 poorten en HDMI. Windows 11 Pro en verlichte toetsen completeren dit zakelijke pakket van slechts 1270 gram.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 2 |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Cores | 8 |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.5 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Acer TravelMate TMX414-51-TCO-58G2 14" Intel Core Ultra 5 226V laptop
Kleur Product:
Zwart
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 7 (802.11be)
Processor Serie:
Intel Core Ultra 5
Geheugen capaciteit:
16 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Totale opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Acer TravelMate TMX414-51-TCO-71ZR 14" Intel Core Ultra 7 258V laptop
Kleur Product:
Zwart
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 7 (802.11be)
Processor Serie:
Intel Core Ultra 7
Geheugen capaciteit:
32 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Vingerafdruklezer:
Nee
Totale opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1249,00
65
W
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Steel Grey |
| Gebruik | Home en Office |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 53 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 14.0 inch (35.6cm) |
| HD type | WUXGA |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2100 MHz |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 2 |
| Processor Model | 226V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | ✓︎ |
| Sparsity-ondersteuning | ✓︎ |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | LPDDR5x |
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Arc Graphics 130V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C (TB4) |
| Thunderbolt aansluiting | 2 x |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 4 |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✖︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Meegeleverde Adapter | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 312 mm |
| Diepte | 225.9 mm |
| Gewicht | 1270 gram |
| Hoogte | 15.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474980250 |
| Vendorcode | NX.BQCEH.00F |
| Artikelnr | 1166982 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






