Je bent nog niet ingelogd
MSI Prestige 16 AI+ C3MG-052NL 16" Intel Core Ultra 7 355 laptop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Prestige 16 AI+ C3MG-052NL is een krachtige 16-inch laptop ontworpen voor professioneel home- en office-gebruik. Het systeem wordt aangedreven door een Intel Core Ultra 7 355 processor met 8 cores en 4.70 GHz snelheid, gecombineerd met 32 GB LPDDR5x geheugen en 1TB SSD-opslag. Het scherm biedt een indrukwekkende 2880 x 1800 OLED-resolutie met 120 Hz refresh rate en matte coating. Voor connectiviteit beschikt de laptop over moderne Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, 2x Thunderbolt 4 en diverse USB-poorten. Met Windows 11 Pro, verlichte toetsen en een gewicht van slechts 1590 gram combineert dit model draagbaarheid met professionele prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 3 |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Cores | 8 |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| Scherm resolutie | 2880 x 1800 pixels |
| Paneel Type | OLED |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Prestatiescore | n.v.t. 8.7 8.5 |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
65
W
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Platinum Gray |
| Gebruik | Home en Office |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Originele merknaam | MSI |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 81 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 16.0 inch (40.6cm) |
| HD type | 2.8K |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:10 |
| Scherm resolutie | 2880 x 1800 pixels |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Paneel Type | OLED |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Frequentie van processor | 2,3 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor basisvermogen | 25 W |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra Series 3 |
| Processor Model | 355 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | Onnx, OpenVINO, WebNN, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 49 TOPs |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | ✓︎ |
| Sparsity-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen type | LPDDR5x |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Infrarood (IR) camera | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| DLSS versie | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1), 2x USB-C (TB4) |
| Thunderbolt aansluiting | 2 x |
| Thunderbolt-versie | Thunderbolt 4 |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB, 1000 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Aantal microfoons | 3 |
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Ingebouwde subwoofer | ✓︎ |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-toets | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | Wit |
| Numeriek toetsenblok | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Voedingsadapter Vermogen | 65 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Copilot+ pc | ✓︎ |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | ✖︎ |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 357.7 mm |
| Diepte | 254.3 mm |
| Gewicht | 1590 gram |
| Gewicht batterij | 284 g |
| Hoogte | 13.9 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,19 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruimtelijke audio | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377420136 |
| Vendorcode | 9S7-262223-052 |
| Artikelnr | 1168124 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





