Je bent nog niet ingelogd
HP USB-C dock G5 120W Power Delivery
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De HP USB-C dock G5 is een veelzijdige dockingstation voor laptops met ondersteuning voor zowel USB-A als USB-C aansluitingen. Het apparaat beschikt over USB Power Delivery met 100W vermogen, waardoor je apparaten snel kunt opladen. Dit dockingstation biedt een praktische oplossing voor het uitbreiden van connectiviteitsopties van je laptop, met de mogelijkheid om meerdere apparaten tegelijkertijd aan te sluiten. Ideaal voor professionals die een georganiseerde werkplek wensen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 195161120909 |
| Vendorcode | 26D32AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | Ja, Nee |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 195161120909 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 122 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Gewicht | 750 gram |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195161120909 |
| Vendorcode | 26D32AA#ABB |
| Artikelnr | 1106591 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯