Je bent nog niet ingelogd
ASUS Triple Display USB-C Dock DC300 Docking USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De ASUS Triple Display USB-C Dock DC300 is een veelzijdige dockingstation dat ontworpen is voor professionele gebruikers die meer connectiviteit nodig hebben. Het station beschikt over USB 3.2 Gen 2-verbinding en ondersteunt meerdere externe monitoren voor uitgebreide werkruimten. Met ingebouwde USB-A en USB-C poorten kunt u diverse randapparatuur aansluiten. De geïntegreerde cardreader biedt gemak voor het overdragen van mediabestanden. Met 90W USB Power Delivery kan het station ook uw laptop voeding verzorgen, wat het een praktische hub maakt voor een opgeruimde werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 4711387113332 |
| Vendorcode | 90XB08CN-BDS010 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 150 W |
| Output current | 7,5 A |
| Spanning | 20 V |
| Type stroombron | DC, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 514 gram |
| Hoogte | 32 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Docking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387113332 |
| Vendorcode | 90XB08CN-BDS010 |
| Artikelnr | 1107789 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
