Je bent nog niet ingelogd
Razer USB-C Dock Aluminium
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Razer USB-C Dock Aluminium is een multifunctionele dockingstation ontworpen voor moderne laptops. Het biedt uitgebreide connectiviteitsopties met USB-A en USB-C poorten, evenals een ingebouwde cardreader voor eenvoudige bestandsoverdracht. Met 85 W USB Power Delivery kan het dock tegelijkertijd uw apparaat opladen terwijl u verschillende randapparatuur aansluit. Het aluminium ontwerp biedt een premium uitstraling en duurzaamheid. Dit station is ideaal voor professionals die een georganiseerde werkplek zoeken met maximale functionaliteit en connectiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 85 W |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 8887910052686 |
| Vendorcode | RC21-02250200-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| USB kabel lengte | 0,2 m |
| Kleurnaam | Mercury |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 185 gram |
| Hoogte | 15.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 85 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910052686 |
| Vendorcode | RC21-02250200-R3M1 |
| Artikelnr | 1121751 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯