Je bent nog niet ingelogd
Kensington SD5000T5 EQ Bedraad Thunderbolt 5 Docking Station Zwart, Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Kensington SD5000T5 EQ is een bedraaide Thunderbolt 5 docking station in zwart en grijs. Dit apparaat biedt uitgebreide connectiviteitsopties met ondersteuning voor USB-C en beschikt over een ingebouwde cardreader voor eenvoudige bestandsoverdracht. Met 140W USB Power Delivery vermogen kun je je laptop en andere apparaten efficiënt opladen en van stroom voorzien. De docking station is ontworpen voor professionals die meerdere apparaten tegelijkertijd willen aansluiten en gebruiken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 5028252644037 |
| Vendorcode | K35201EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Nano, Kensington |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 80 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD, MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 (23H2 or later); macOS 14.5 or above |
| Plug and play | ✓︎ |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5028252644037 |
| Vendorcode | K35201EU |
| Artikelnr | 1163941 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
