Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D CSV-2562 laptop dock & poortreplicator Bedraad Thunderbolt 5 Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De CLUB3D CSV-2562 is een geavanceerde laptop dock en poortreplicator met Thunderbolt 5-verbinding. Dit apparaat biedt uitgebreide connectiviteitsopties voor professionele gebruikers. Het beschikt over USB-A en USB-C poorten voor flexibele apparaatverbindingen, een geïntegreerde cardreader voor eenvoudige bestandsoverdracht en krachtige USB Power Delivery tot 140W voor snelle laadcapaciteit. Dankzij de Thunderbolt 5-technologie geniet u van snelle gegevensoverboeking en uitstekende compatibiliteit met moderne laptops. Dit is een ideale oplossing voor kantoor- en reisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Club 3D |
| Cardreader | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8719214473570 |
| Vendorcode | CSV-2562 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Displayport | ✖︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | Thunderbolt 5 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| USB kabel lengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 180 W |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 120 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 794 gram |
| Hoogte | 50 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Thunderbolt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD Express, SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | SCS Product Category Rule (PCR) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214473570 |
| Vendorcode | CSV-2562 |
| Artikelnr | 1166643 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯