Je bent nog niet ingelogd
i-tec Thunderbolt 4 Intelligent Dual Display Docking Station + Power Delivery 90W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De i-tec Thunderbolt 4 Intelligent Dual Display Docking Station biedt een uitgebreide connectiviteitoplossing voor professionals. Met Thunderbolt 4-connectiviteit kunnen twee displays aansloten op je laptop. Het station beschikt over USB-A en USB-C poorten voor aansluiting van randapparatuur. De ingebouwde USB Power Delivery van 90 watt laadt je laptop op terwijl je werkt. Dit docking station combineert snelheid, flexibiliteit en productiviteit in één compact ontwerp, ideaal voor uitgebreide werkruimten en mobiel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | I-TEC |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 8595611707575 |
| Vendorcode | TB4INTGDUAL4KDOCPD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| HDMI | 0 |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aansluiting | Thunderbolt |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 135 W |
| Output current | 6,75 A |
| Spanning | 20 V |
| Thunderbolt 4-kabellengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 295 gram |
| Hoogte | 30 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | DC, Stroom, Thunderbolt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Compatibele soorten stopcontacten | EU |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 7680 x 4320 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 360 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8595611707575 |
| Vendorcode | TB4INTGDUAL4KDOCPD |
| Artikelnr | 1168803 |
| Merk | I-TEC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯