Je bent nog niet ingelogd
ICY BOX Club Dock 100 USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (woensdag)
De ICY BOX Club Dock 100 USB 3.2 Gen 2 Type-C dockingstation biedt praktische connectiviteit voor laptops en andere apparaten. Dit compacte dock beschikt over een snelle USB 3.2 Gen 2 Type-C verbinding voor het aansluiten van randapparatuur. Met de ingebouwde cardreader kunt u eenvoudig bestanden van geheugenkaarten overdragen. Het zilverkleurige ontwerp past goed in een moderne werkplek. Dit dock maakt uitbreiding van uw laptop met aanvullende poorten en functies mogelijk, ideaal voor professionals die mobiel werken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ICY BOX |
| Cardreader | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4250078175469 |
| Vendorcode | IB-DK100 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Gewicht | 254 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD, MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 1 |
| Maximale opslagcapaciteit | 4 TB |
| Opslagmedia-type | SSD, Geheugenkaart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-poorten | 3 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB-A | HDMI, 3.5mm, USB 2.0 |
| HDMI | HDMI, 3.5mm, USB 2.0 |
| USB-C | HDMI, 3.5mm, USB 2.0 |
| Ethernet | HDMI, 3.5mm, USB 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | GL3590 + GL3231 + JMS583 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250078175469 |
| Vendorcode | IB-DK100 |
| Artikelnr | 1168804 |
| Merk | ICY BOX |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten