Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 208UE-USB4-DOCK laptop dock & poortreplicator Bedraad Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De StarTech.com 208UE-USB4-DOCK is een bedraade docking station in grijs dat speciaal ontworpen is voor laptopgebruikers die hun connectiviteit willen uitbreiden. Dit docking station biedt meerdere poorten voor het aansluiten van randapparatuur en externe schermen. Met USB4-technologie beschikt het over snelle gegevensoverdracht en ondersteunt het het laden van uw laptop. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor kantoor- en thuiswerk. Een praktische oplossing voor gebruikers die behoefte hebben aan extra poortcapaciteit en geïntegreerde laadmogelijkheden voor hun mobiele werkstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 65030921930 |
| Vendorcode | 208UE-USB4-DOCK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✖︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| HDMI | 0 |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 8K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 24 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington, Nano, Noble, Wig |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| USB kabel lengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output current | 6,4 A |
| Spanning | 21 V |
| Stroom | 2.5 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 134,4 W |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Gewicht | 300 gram |
| Hoogte | 28.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Compatibele soorten stopcontacten | EU, UK |
| Full duplex | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 45663 uur |
| UASP-ondersteuning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 7680 x 4320 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ubuntu 24.04 LTS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel - JHL8140, Infineon - CYPD5235-96BZXI, Parade - FL5500, Realtek - RTL8156B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030921930 |
| Vendorcode | 208UE-USB4-DOCK |
| Artikelnr | 1170719 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯