Je bent nog niet ingelogd
Verbatim 49142 USB-C Multiport Adapter Travel Dock
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Verbatim 49142 USB-C Multiport Adapter Travel Dock is een compacte oplossing voor onderweg. Dit veelzijdige apparaat biedt USB-C en USB-A aansluitingen, zodat u eenvoudig meerdere apparaten kunt aansluiten. De geïntegreerde MicroSD-kaartlezer maakt het gemakkelijk om uw bestanden over te dragen. Met USB Power Delivery-ondersteuning tot 60 W kunt u uw laptop en andere apparaten efficiënt opladen. Ideaal voor zakentravelaars die een praktische dock nodig hebben voor hun mobiele werkstation.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Cardreader | MicroSD |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 60 W |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 195892122395 |
| Vendorcode | G0AE0065EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC/ICES CE CB RCM BSMI VCCI/PSE UKCA TISI TUV Mark PSB NOM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Yoga Convertible 9i 2-in-1 Yoga Convertible 7 2-in-1 Legion Go Gen 1 |
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroom | 1.6 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 33.5 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 281 gram |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, USB Type-C naar USB Type-C |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 60 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | MicroSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aansluiting | USB-C |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195892122395 |
| Vendorcode | G0AE0065EU |
| Artikelnr | 12063 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯