Gembird NBS-1F17T-01 notebook cooling pad 43,2 cm (17") 1500 RPM Zwart
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
3x
De Gembird NBS-1F17T-01 is een notebook cooling pad van 43,2 cm (17") met een luchtkoeling van 1500 RPM. Het apparaat heeft een maximale geluidsproductie van 10,0 dB en een ventilator van 150 mm, waardoor het een stil en krachtig koelsysteem biedt voor laptops. Het zwarte design past goed bij verschillende laptopmodellen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Type koelingLuchtkoeling
Fan Diameter150 mm
Geluidsproductie max10.0 dB
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsOktober 2018
EAN8716309101424
VendorcodeNBS-1F17T-01
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving RoHS
Design
Belichting✓︎
Kleur van de verlichting Paars
Kleur Product Zwart
Materiaal Metaal, Kunststof
Energie
Ingangsspanning 5 V
Voeding via USB✓︎
Type stroombron USB
Gewicht en omvang
Breedte 265 mm
Diepte 370 mm
Gewicht 815 g
Hoogte 33 mm
Kenmerken
Maximale schermgrootte 43,2 cm (17")
Poorten & interfaces
Aantal USB-aansluitingen 2
Hostinterface USB
Prestatie
Aan/uitschakelaar✓︎
Geluidsproductie max 10.0 dB
Stroomverbruik 350 mA
USB-versie 2.0
Fan Diameter 150 mm
Technische details
Aantal Ventilatoren 1 x
Controle ventilatorsnelheid✓︎
Rotatiesnelheid ( max) 1500 RPM
Rotatiesnelheid ( min) 800 RPM
Ventilator performance 20 cfm
Product informatie
EAN8716309101424
VendorcodeNBS-1F17T-01
Artikelnr243663
MerkGembird
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2018
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Conceptronic Notebook koelkussen met 4 ventilators
1x
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Conceptronic Thana 02B 17" Zwart notebook cooling pad
2x