Je bent nog niet ingelogd
Smartkeeper CSK-SLD01 computerbehuizing onderdelen Universeel Slot
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Smartkeeper CSK-SLD01 is een universeel slot gemaakt van duurzaam metaal, speciaal ontworpen voor computerbeveiliging. Met een kabellengte van 2 meter biedt dit slot voldoende flexibiliteit voor het beveiligen van laptops en andere apparaten. Het grijze design sluit aan bij de meeste kantooromgevingen. Dit universele slot vormt een praktische oplossing voor gebruikers die hun waardevolle elektronische apparatuur willen beschermen tegen diefstal. Het is geschikt voor verschillende apparaten en biedt betrouwbare beveiliging in zowel kantoor- als reisomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Smartkeeper |
| Materiaal | Metaal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 8809534691966 |
| Vendorcode | CSK-SLD01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Slot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 19,5 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 114 gram |
| Hoogte | 52 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Universeel |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8809534691966 |
| Vendorcode | CSK-SLD01 |
| Artikelnr | 1077927 |
| Merk | Smartkeeper |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯