Je bent nog niet ingelogd
Kensington K60603WW kabelslot Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
Het Kensington K60603WW kabelslot in zwart biedt betrouwbare bescherming voor uw laptop en andere waardevolle apparaten. Dit slot is vervaardigd uit robuust carbonstaal, wat zorgt voor duurzaamheid en sterkte tegen ongeautoriseerde toegang. Met een kabellengte van 1,80 meter heeft u voldoende flexibiliteit om uw apparaat vast te maken aan verschillende vaste objecten. Het compacte zwarte design past goed bij moderne laptops en is geschikt voor kantoor-, thuis- of reisgebruik. Een praktische beveiligingsoplossing voor onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 85896606031 |
| Vendorcode | K60603WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Standard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Slot type | Combinatieslot |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896606031 |
| Vendorcode | K60603WW |
| Artikelnr | 297330 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯